Jdi na obsah Jdi na menu

Drby z dívčích záchodů

15. 9. 2014

Další skvělá knížka.

Sofia Beckerová, je úspěšná BLOGERKA. Avšak ona i její nejlepší kámoška Nona, sní o SLÁVĚ, kterou však nemají. Proč? Sofia je v utajení a nikdo neví, že ho vede zrovna ONA. To že Blogastický Blogger je Sofia, ví jen její kámoška už od dob, kdy byly v břiše. Sofia si však myslí, že při přítomnosti kopaly do břicha jen pro to, že Nona trpí klaustrofobii a Sofiina matka jedla moc mexického jídla.

Ale přiznejme si, co by to bylo za knížku, kdyby tu nebyla utajená láska a hezká, bohatá, populární a hlavní nepřítelkyně.

Sofia chodí každý den na dívčí záchody a tam si vyslýchá ty nejšťavnatější drby, které jsou občas i tajné a ona je zveřejní na svém blogu.

Sofiin svět se začne bortit, když její mamka bude pracovat U NÍ ve škole. Jako by toho ponížení nebylo dost, po škole kolují zvěsti o tom, že matka nějakého žáka je těhotná. Každý pravý, jaký je ten člověk chudák. Chudáka Sofii čeká ŠOK, když se dozví pravdu. JEJÍ máma je ta, která čeká DÍTĚ. V tu chvíli, by se nejraději zahrabala a nikdy nevylezla.

Více o Sofiiných trablích s láskou, nejlepší kamarádkou, najdete v této nádherně a vtipně ilustrované knížce.

 

Obálka, která je u nás Ukázka

Napsala: Rose Cooperová

Ilustrace: Marci Sendersová

Z anglického originálu: Gossip from the girls room

Nakladatelství: Mladá Fronta

Stran: 208

Věková omezenost: od 10-ti let

Vydáno: 2014

Vazba: pevná

Cena v knihkupectví: 259,-

Cena e-knihy: -----

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Nicol - Uzasne

15. 9. 2014 21:33

Dalsi skvela recence. Jsi spice a jednicka! :)